Сьогодні учні 9-х та 11-х класів (уч. історії Христина Пікулицька) відвідали Музей ” Територія Терору “, де мали змогу попрацювати з документами та фотографіями родини, що проживала у Львові, дізнатися їхню історію, заглибитись у події тоталітарного минулого, спробувати себе у ролі дослідників та музейних працівників.Читати повністю…

На уроках технологій учні 11-Б класу (вчитель Юлія Дідич) вчилися створювати красиву нарізку фруктів і презентувати свої творчі можливості.

"Ефективна комунікація між батьками та школою"
Батьківські зустрічі “Ефективна комунікація між батьками та школою” відбулися в 1-11 класах на початку нового навчального року. Такий діалог дозволяє налагодити співпрацю, врахувати індивідуальні потреби кожної дитини та забезпечити успішне навчання у складних умовах.