Учні 9-Г класу (кл. кер. Христина Пікулицька) відвідали кінотеатр “Довженка” у рамках Шкільного DOCU/ТИЖНЯ та переглянули фільм “Казка про Коника”. Це історія про Анатолія Лютюка — колишнього антирадянського активіста, який сьогодні є монахом у миру та художником. Він мешкає у старовинній кам’яній вежі в самому серці Таллінна, щодня молиться за природу та створює унікальні книги у власній майстерні.

З початком війни на Сході України Анатолій залишив мирне життя в Естонії та вирушив з волонтерською місією у прифронтові містечка, щоб допомогти людям. Поєднуючи духовне життя з соціальним активізмом, з 2014 року він регулярно їздить на Донбас, доставляючи гуманітарну допомогу і перевіряючи свою обітницю знаходити добро навіть у найважчих обставинах.

Цей фільм є чудовою нагодою для учнів переосмислити цінність доброти, співчуття та духовної стійкості перед обличчям викликів.