До Дня Збройних Сил України, який ми відзначаємо 6 грудня, учні 8-х класів (вчитель історії Галина Петренко) підготували цікаву презентацію «Збройні Сили – історія створення Січових Стрільців до сьогодення». І, для поглиблення своїх знань, взяли участь у Всеукраїнському онлайн конкурсі «День Гідності та Свободи» (5-7 грудня). Цей конкурс допоміг їм зʼясувати значення понять «гідність», «свобода», «відповідальність», більше дізнатися про те, як зароджувалося народовладдя в Україні, й доповнити своє уявлення про обовʼязки та права громадян.

Міський етап Lviv School Quiz об’єднав найкмітливіших та найкреативніших учасників. Наша команда набрала 35 балів із 39 максимально набраних.
Здобули новий досвід та пишаємось за досягнення наших четвертокласників.
Гордимося Вами, дорогенькі! Успіхів у подальших поставлених цілях!

“Ми – діти України. Я маю право!” говорили учні 2-А класу (класний керівник Олександра Стасишин) на годині спілкування, яка проходила в Міжнародний день прав людини.
Розповідали не тільки про права, які має дитина, а й обов’язки вдома та в школі. Згадували про порушення прав казкових героїв, прислів’я і приказки про права та обов’язки кожної людини.
“Права знаєш – собі допомагаєш”- зробили висновок учні.

Бо учні 4-В класу (вчитель Галина Турянська) долучились до VII Всеукраїнського проєкту #НОВИЙ_РІК_У_КОЖНІЙ_ШКОЛІ для отримання позитивних емоцій, вражень, новорічних побажань, цікавих сюрпризів, відчуття новорічно-різдвяного дива та знайомства із новими друзями. Цього разу нашими однодумцями та товаришами були учні із Хмельницької області! Раді знайомству.
Цікаво та святково.
Дякуємо ЗСУ, що маємо змогу бути в очікуванні Різдва!
Разом до перемоги!

Учні 7-А, 7-В та 8-А класів не лише знайомилися з лицарями минулого в художніх творах, а й підготували проєкти “Лицарі минулого та сьогодення”. Діти порівняли лицарів Античності та Середньовіччя з сучасними героями, розповіли про українських лицарів – ЗСУ, мужніх захисників, обладунками яких є не блискучі лати та мечі, а міцний дух, незламна віра в свої ідеали і готовність боротися за них. Згадали волонтерів, медиків, пожежників, поліцейських, усіх українців, котрі, ризикуючи життям, служать своїй державі.
Тож робімо добрі справи та будьмо лицарями!

Команда нашої школи, яка бере участь у Всеукраїнській імітаційній грі “М18: ми – щаконотворці”, мали унікальну можливість взяти участь у воркшопі, присвяченому вивченню цінностей та політичних ідеологій. Разом ми досліджували, як формуються цінності, як вони впливають на наше життя та які політичні ідеології їх захищають.

Ми впевнені, що такі заходи допомагають виховувати свідомих громадян, які розуміють значення демократичних цінностей і відповідальності за власне майбутнє.

Дякуємо всім учасникам за активність, а нашим організаторам — за натхнення та професіоналізм!
Координаторки проєкту у школі – Наталія Моравська та Христина Пікулицька.
Проєкт реалізується за підтримки Програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Рада: наступне покоління» (RANG) Програма USAID РАДА: наступне покоління , що виконується ГО «Інтерньюз-Україна» в партнерстві з ГО «Об’єднання «Агенція розвитку освітньої політики».

Тут людям, які постраждали від війни, допомагають, надаючи медичну, фізичну та психологічну підтримку. Під час екскурсії учні 10-В класу (учитель громадянської освіти Наталія Моравська) побачили, як сучасні технології та людяність об’єднуються заради порятунку життя. Це місце – приклад незламності нашого народу. Пишаємося тими, хто тут працює, і надихаємося їхнім прикладом!