Продовжується подорож учнів 3-х класів у світ доброчесності в рамках проєкту від Офіс доброчесності НАЗК «Прозора школа». Наші маленькі дослідники дізналися наскільки важливо бути проактивним і відповідальним. Діти вчилися обирати проактивну позицію в різних ситуаціях та відповідати за власний вибір. Обговорили, як проактивна позиція людини впливає на її життя й на життя навколишніх.
Було цікаво та пізнавально.
Разом ми будуємо прозору та доброчесну шкільну спільноту!

У повсякденному житті виникають ситуації, коли людина опиняється перед вибором: вчинити доброчесно чи ні. І подекуди з таких маленьких кроків складається загальна суспільна доброчесність. Учні 5-х класів у межах проєкту «Прозора школа» вчилися розуміти зміст поняття «академічна доброчесність»; важливість дотримання академічної доброчесності; робити вибір на користь доброчесності в школі та повсякденному житті.
Пам’ятаймо, що навіть незначний на перший погляд доброчесний вчинок здатен підштовхнути до змін.
Разом ми будуємо прозору та доброчесну шкільну спільноту!

Тож, ми спробували перетворити вивчення мови на справжню пригоду!
Учні 6-А класу (вчитель англійської мови Катерина Кравс) отримали насолоду від цікавого і креативного уроку, адже навчатись можна, граючи! Вдосконалюємо наші знання та розвиваємось інтерактивно!

Напередодні різдвяних та новорічних свят у 3-В класі відбувся цікавий, захопливий і творчий урок англійської мови. Учителі Ірина Гнатів і Любов Крицула разом із класним керівником Наталією Василенко створили справжню атмосферу свята.
Діти поринули в казковий світ витинанки. З-під їхніх майстерних рук з’являлися чарівні сніжинки — одна гарніша за іншу. Всі старалися, адже ці сніжинки стануть теплими вітаннями для наших воїнів-захисників.
На витворах читаємо щирі побажання: “Merry Christmas and a Happy New Year!”

Педагоги школи обговорили тему, яка хвилює кожного – як соціальні медіа впливають на наших учнів. Формат зустрічі поєднав корисну лекцію та інтерактив, що допомогло поглянути на проблему з різних боків.
Говорили про можливості: самовираження, доступ до знань, креативність. Але й не оминули виклики: кібербулінг, залежність, зниження концентрації. Разом розробили ідеї, як допомогти дітям використовувати соцмережі усвідомлено та безпечно.
Працюємо, щоб зробити цифровий світ комфортним і корисним для наших учнів!