
Учні 3-А класу (класний керівник Оксана Потюк) здійснили захопливу подорож до чарівного міста Трускавець, де відвідали дельфінарій “Оскар” та тераріум!
У дельфінарії діти мали змогу побачити вражаюче шоу дельфінів і морських котиків, дізналися багато цікавого про цих розумних морських мешканців, їхню поведінку та звички. Радісні усмішки, аплодисменти та справжнє захоплення не залишили байдужими жодного учасника екскурсії!
В тераріумі школярі познайомилися з екзотичними рептиліями та птахами. Хтось уперше побачив справжнього хамелеона, хтось подолав страх перед зміями, а дехто навіть сфотографувався з крокодилами.
Ця подорож стала не лише цікавою пригодою, а й справжнім уроком з ЯПС, який надовго залишиться в пам’яті наших допитливих учнів.
Щиро дякуємо батькам за чудову поїздку та позитивні емоції!