Засідання педагогічної ради
Педрада – це більше не про формальність, а про натхнення та розвиток! Учителі школи поринули в обговорення Державного стандарту базової середньої освіти – не просто регламенту, а справжнього орієнтиру для сучасної школи з Лідією Андрушко, директоркою Початкової школи «Світанок», тренером Нової української школи та асистентом кафедри початкової та дошкільної освіти Львівського національного університету імені Івана Франка.

Ключові акценти:
Формування компетентностей, потрібних для життя: критичне мислення, цифрова грамотність та емоційний інтелект.
Інтегроване навчання: «предмети в синергії» – від проєктів до реальних кейсів у класі.
STEM, творчість та soft skills як основа навчального процесу.
Нова філософія педагогіки: вчитель – це не лише джерело знань, а партнер у навчанні та розвитку.
Наша мета – школа, де учні не просто вчаться, а надихаються та відкривають нові горизонти!
Давайте творити освіту разом – цікаво, сучасно та змістовно!