Робота з обдарованими дітьми 2014-15 н.р.

Про підсумки проведення ІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад у 2014-2015 н. р.

Згідно з наказом відділу освіти Сихівського району УО ДГП ЛМР No від 2014р. “Про підсумки організації та проведення І та ІІ етапів Всеукраїнських предметних олімпіад у 2014-2015 навчальному році”

Учні 6-11 класів СЗШ No 90 взяли активну участь у ІІ етапі предметних олімпіад. За підсумками роботи районного та міського журі призерами стали такі учні:

  • Хайр Анна 8-В клас  -- ІІ місце з української мови та літератури (вч. Подоляк І.В.);
  • Макогін Марія 10-Б клас --І місце з української мови та літератури ( вч. Михальська М.В.),
  • Брич Іван 9-Г клас -- І місце  з української мови та літератури ( вч. Хованець М.М.),
  • Малаха Юлія 6-Б клас -- ІІ місце з математики (вч. Липа І.І.)
  • Бугрій Богдан 9-В клас -- І місце з математики (вч. Скабара Т.В.)
  • Смолій Наталя 10-А клас -- І місце з математики (вч. Антощук І.І.)
  • Магола Роман 11-А клас -- ІІ місце з інформатики (вч. Кожан Л.В.)
  • Генда Анна 9-А клас –- ІІІ місце з біології (вч. Бешлей З.М.)
  • Бугрій Богдан 9-В клас -- ІІІ місце з фізики (вч. Кавецький Р.С.)
  • Остапик Богдана 11-А клас -- ІІ місце з англійської мови (вч. Іванець М.В.)
  • Якимишин Галина 10-Бклас -- І місце з хритиянської етики (вч. Малиш Л.П.)
  • Малиш Софія 8-Г клас – ІІІ місце з хритиянської етики (вч. Кричок С.М.)
  • Генда Анна 9-А клас –- ІІ місце з хритиянської етики (вч. Кричок С.М.)
  • Ксензук Олена 11-Б клас-- IІІ місце з хіміїї (вч. Чучвера І.В.)
  • Смолій Наталя 10-Б клас--ІІ місце з історії (вч. Петренко Г.Г.)

Інтерактивні конкурси:

  • Міжнародного конкурсу з інформатики та комп’ютерної вправності „Бобер-2014” (10.11.2014 р., координатор Кожан Л.В., 95 учасників);
  • Міжнародного математичного конкурсу „Кенгуру” для учнів 2 – 6 класів (05.12.2014 р., кординатор Антощук І.І., 105 учасників ).
  • Міжнародного природничий конкурсу «Колосок» (21.11.2014р.,координатор Козловська Н,Д., 183 учасника).

Переможці конкурсів:

  • Микієвич А.Я. – Всеукраїнський конкурс есе «Я – європеєць», де учень 9-Вкласу Заяць Роман посів І місце у І етапі;
  • Чубінська Н.Б., Свирид О.В. та учні 6-Г класу – Міський конкурс «Об’єднана Україна»;
  • Микієвич А.Я. та учні-члени шкільного євроклубу – Акція підтримки вояків Української Армії «Намалюй малюнок і напиши листа солдату».
  • Гнідець Марія, учениця 8-А класу (вч. Паляниця І.І.) – переможець районного етапу обласного конкурсу юних прозаїків ім. Катрі Гриневичевої.
  • Тимчук Олена, учениця 11-А класу (вч. Моравська Х.Й.) – переможець районного етапу обласного конкурсу юних прозаїків ім. Катрі Гриневичевої.
  • Гнідець Марія, учениця 8-А класу (вч. Паляниця І.І.) – ІІІ місце у ІІ етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.
  • Іванова Софія (вч. Ільчищин Г.С.) - ІІІ місце у ІІ етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.
  • Васюта Вікторія , учениця 6-Б класу (вч. Ільчищин Г.С.) – ІІІ місце у Міжнародному конкурсі знавців української мови імені Петра́ Я́цика.
  • Дудик Наталія, учениця 5-А класу (вч. Гладун С.Б.) - І місце у Міжнародному конкурсі знавців української мови імені Петра́ Я́цика.
  • Саламаха Олена (вч. Хованець М.М.) – І місце в ІІ етапі Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра́ Я́цика
  • Терен Уляна учениця 10-А класу (вч. Михальська М.В.) – ІІ місце в ІІ етапі Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра́ Я́цика
  • Введенська Катерина, учеиця 9-А клас- учасник Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об`єднаймося ж, брати мої»
  • Наконечна Віта, 10-А клас нагороджена Дипломом І ступеня відділу освіти Сихівського району – переможець районного конкурсу науково-дослідницьких та пролектних рорбіт «Андрей Шептицький- провідник української церкви і народу»
  • Якимишин Галина, 10-Б клас нагороджена Дипломом ІІІ ступеня відділу освіти Сихівського району – переможець районного конкурсу науково-дослідницьких та пролектних рорбіт «Андрей Шептицький- провідник української церкви і народу»
  • Якимишин Галина, 10-Б клас  нагороджена Дипломом управління освіти ДГП ЛМР за участь у міському конкурсі науково-дослідницьких та пролектних робіт «Андрей Шептицький- провідник української церкви і народу».

Початкова школа

Конкурс «Купуй Львівське». Взяли участь 28 учнів. Переможці нагороджені пам'ятними дипломами та подарунками.

Конкурс малюнку «Мій казковий Львів» відбувся у листопаді цього року вперше. Взяло участь 6 учасників 1-4 класів. Нагороджено дипломом і пам’ятним подарунком учня 2-В класу Андрійчука Дениса.

  • Учениця 4-В класу Олійник Анна (вч. Скіра О.Й.) брала участь у міському конкурсі «Слава Україні! Героям слава» , де була нагороджена Дипломом І ступеня у номінації «Авторська проза».
  • Учениці 4-А класу Шамбель Наталія та Левицька Роксолана посіли ІІ місце у міських змаганнях з початкового технічного моделювання.

Підсумки проведення ІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад у 2014-2015 н.р.

Тимчук Олена 11-А клас ІІІ місце  з інформаційних технологій вч. Кожан Л.В.
Остапик Богдан 11-А клас ІІ місце з англійської мови вч. Іванець  М. В.
Магола  Роман 11-А ІІ місце з інформатики вч. Кожан Л. В.
Кзензук Олена  11-Б клас ІІІ місце з хімії вч. Чучвера І. В.
Смолій  Наталя 10-А клас І місце з математики

ІІІ місце з історії

вч.  Антощук І. І.

вч. Петренко Г. Г.

Макогін Марія  10-А клас І місце з  української мови вч. Михальська М.В.
Якимишин Галина 10-Б клас І місце з християнської етики вч. Малиш  Л. П.
Генда Анна  9-А клас ІІ місце з християнської етики

ІІІ місце  з біології

вч. Кричок С. М.

вч. Бешлей З. М.

Бугрій Богдан 9-В клас І місце з математики

ІІ місце з фізик

вч. Скабара Т.В.

вч. Кравець Р.С.

Брич Іван 9-Г клас І місце з української мови та літератури вч. Хованець М. М.
Хайр Анна  8-В клас ІІ місце з української мови та літератури вч. Подоляк І. В.
Малиш Софія 8-Г клас ІІ місце з християнської етики вч. Кричок С. М.
Малаха Юлія 6 -Б клас ІІІ місце з  математики вч. Липа І. І.