Музений урок з інформатики

Вчителька інформатки і математики Кожан Любов Василівна провела незвичайний урок.

4 лютого 2015 року у Львівській картинній галереї відбувся музейний урок з інформатики на тему: “Створення бази даних”. Учні 11 класу в супроводі декількох вчителів побували  на цьому уроці.  Захід розпочався з розповіді і презентації вчителя.  Любов Василівна розповіла які є моделі і форми бази даних, як їх створювати і для чого вони використовуються.

Музений урок з інформатики

Після закінчення презентації учні  відповідали на запитання, які стосувалися теми. Натхненні почутим, одинадцятикласники приступили до практичної роботи.

Музений урок з інформатики

Кожен учень під керівництвом екскурсовода, із цікавістю збирав інформацію про картини, для того щоб потім створити свою базу даних і внести туди відомості про музейні експонати.

Музений урок з інформатики

В кінці уроку  найактивнішим учням були виставлені оцінки.

Музений урок з інформатики

Урок був проведений на найвищому рівні. Він запам’ятався своєю оригінальністю  і креативністю учителя.