Екскурсія "Підземелля старадав нього ЛЬвова "
13 березня учні 5-В класу разом з кл. керівником Бідою О.В. відвідали одні з химерніших місць столиці Галичини. П’ятикласники заглянули у саме серце Львова. Учні з цікавістю слухали розповіді екскурсовода п. Галі, познайомились з історією цих місць, відчули атмосферу попередніх століть. Страшні і химерні розповіді навіювали нам дух старовинного міста.

Рекомендуємо оглянути частину міста, яка збереглася ще з XIV століття. У будівлі Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла, відомого у Львові як костел Єзуїтів, ми побачили ще одну пам’ятку архітектури.

Екскурсія "Підземелля старадав нього ЛЬвова "

Далі ми вирушили до Аптеки-музею, де ознайомились зі секретами виготовлення ліків, відчули себе алхіміками.

Екскурсія "Підземелля старадав нього ЛЬвова "

А в кінці пройшлися тунелем з таємницями, які згодом відкрилися у музеї історії релігії.
Екскурсія "Підземелля старадав нього ЛЬвова "

Екскурсія нас сподобалась і надзвичайно вразила.