Екскурсія у Львівський університет безпеки життєдіяльності

У рамках Тижня безпеки життєдіяльності учні 6-х класів відвідали Львівський університет безпеки життєдіяльності. Метою даного заходу було формування в учнів ведення здорового способу життя, ознайомлення з основами дій та правилами поведінки при пожежах та інших надзвичайних ситуаціях, які можуть виникнути у школі та у побуті.

Екскурсія у Львівський університет безпеки життєдіяльності

Під час екскурсії дітям розповіли про історію створення навчального закладу, показали в яких умовах проходять практичні заняття.

Екскурсія у Львівський університет безпеки життєдіяльності

Також учні відвідали пожежно-рятувальну частину, де не тільки ознайомилися з матеріальною базою частини, але і змогли побачити як курсанти проходять смугу перешкод в димокамері в умовах максимально наближених до реальних  при пожежі.

Екскурсія у Львівський університет безпеки життєдіяльності

Учням продемонстрували пожежно-рятувальну техніку та обладнання, яке щодня використовується не тільки під час навчальних занять, але й при гасінні пожеж і ліквідаціях надзвичайних ситуацій.

Екскурсія у Львівський університет безпеки життєдіяльності
Відвідали учні і церкву Покрови Пресвятої Богородиці та пам’ятник Героям – ліквідаторам аварії на ЧАЕС, що знаходяться на території навчального закладу.  Екскурсія була захоплююча і цікава!