SDC12604
Під час літніх канікул у школі проведено капітальний ремонт тиру,приміщення бібліотеки, бухгалтерії, кабінету заступника директора початкової школи, класної кімнати № 408; зроблено поточний ремонт покрівлі школи та системи водовідведення, ремонт коридору (2-й поверхліве крило), вибірковий ремонт сантехніки та каналізації в санвузлах школи, ремонт фасаду школи, входів у підвальні приміщення та фундаменту школи (внутрішній двір), ремонт та фарбування нестандартного обладнання спортивного майданчика.

Під час канікул у школі було проведено капітальний ремонт

Під час канікул у школі було проведено капітальний ремонт Під час канікул у школі було проведено капітальний ремонт

1 коментар

1. 1. Прошу опублікувати звітність що до вікон, які мали бути замінені ще минулого року. Обіцянка звучала від пана директора і мера міста.
    2. І дати пояснення: чому заняття проводились в школі коли в класах було 12 градусів тепла. Хто дозволив дітям перебувати в холодних приміщеннях?