Учні 8-Б та 8-В класів на екскурсії в Музеї визвольної боротьби

23 лютого учні 8-Б та 8-В класів відвідали Музей визвольної боротьби. Саме в цей день відбувалося вшанування пам’яті героїв Небесної Сотні – людей, які загинули під час Революції гідності на Майдані Незалежності.

Після перегляду фільму про події, що відбувалися у 2014 році, учні мали змогу переглянути фото українських фотожурналістів, які переживали революційні події пліч-о-пліч із протестувальниками, фіксуючи незабутні миті: героїчні, драматичні, людські. Під час цікавої екскурсії учні ще раз ніби перегорнули складні і трагічні сторінки нашої історії, відчули ту жертовність кращих синів та дочок нашої нації, які, незважаючи на всі перешкоди, боролись, гинули, але не встали на коліна перед ворогом і здобули Українську Державу.
Учні 8-Б та 8-В класів на екскурсії в Музеї визвольної боротьби