Край, в якому я живу
14 листопада у нашій школі відбувся обласний семінар-практикум керівників музеїв закладів загальної середньої та професійної освіти Львівщини. Відкрила семінар Л.М.Бенькалович – заступник директора з НМР “Львівського обласного центру краєзнавства, екскурсій і туризму учнівської молоді”. Зі вступним словом виступив заступник директора школи Скабара Т.В. Керівника музею “Мистецька Львівщина” Жеребецьку І.Б. та екскурсовода музею – уч.9-А кл. Кухар Соломію нагородили Грамотами та цінними подарунками.

Край, в якому я живу

Нашому музею Міністерством освіти і науки України присвоєно звання “Зразковий музей”. А учениця 9-А класу Кухар Соломія здобула І-е місце в конкурсі екскурсоводів у номінації “Оглядова екскурсія”. Учитель трудового навчання Дідич Ю.М. провела у шкільному музеї майстер-клас із виготовлення ляльки-мотанки.
Край, в якому я живу
Екскурсоводи музею “Мистецька Львівщина” провели екскурсії для гостей – учасників семінару та для учнів-переможців конкурсу.