Презентація книги26 січня 2018р. відбулася презентація книги, автором якої є вчитель англійської мови Мартинишин Наталія Орестівна, під назвою Christmas in Ukraine: Ukrainian carols, felicitations and screenplays in English – Різдво в Україні: українські колядки, щедрівки та сценарії англійською мовою.

На святі були присутні: Марія Гев – лауреат Всеукраїнських та Міжнародних мистецьких конкурсів, стипендіатка Президентського фонду як композитор, поетеса і виконавиця, викладач Львівської державної хорової школи “Дударик” ім. М.Кацала; вокально-інструментальний ансамбль “Дзвіночки” катехитично-хорової школи “Покров” села Гірське Миколаївського району.

А також рецензенти: Світлана Матис (методист Навчально-методичного центру освіти м. Львова), Галина Рішняк (викладач кафедри прикладної лінгвістики НУ “Львівська політехніка”) п. Катерина Лотоцька  представник української спільноти у м. Олден, Великобританія та представники відділу освіти Сихівського та Личаківського районів, Фещук Лілія Тарасівна-голова асоціації директорів шкіл м.Львова, директор СЗШ№66

Презентація книгиПрезентація книги Презентація книгиПрезентація книги

Презентація книги Презентація книги

Презентація книги

1 коментар

1. Усім щиро вдячні: організаторам, рецензентам, учасникам, гостям… Скоро будуть готові професійні фото і відео зйомки, які побачать усі бажаючі на сайті школи і фейсбуці.