Подяка від воїнів АТО
Учні нашої школи взяли участь у благодійній акції “Твори добро” – підготували для військових медикаменти, продукти харчування. Зібрані речі були передані через волонтерів Національного корпусу 24-тій механізованій бригаді. Воїни передають слова вдячності учням, батькам, учителям, а також фотозвіт про передачу зібраних речей, продуктів та листів солдатам-героям.

Лекція на тему "Інформаційна війна та мовне питання в Україні"
4 травня 2018р. на уроці історії (учитель Моравська Н.І.) відбулася лекція на тему “Інформаційна війна та мовне питання в Україні”. Учні мали можливість поспілкуватися, послухати важливу інформацію та переглянути відеоматеріали з бійцем батальйону ОУН, активістом добровольчого руху ОУН, мешканцем Сихова І.Шолтисом. Поєднання історії минулого і сучасність України, власний приклад бійця – запорука у формуванні кожної дитини рис патріотизму та мужності.