Урок-довіри з інформатики «Людина в інформаційному суспільстві. Проблеми інформаційної безпеки. Фейкова інформація»

Кібербезпека

18 жовтня 2018р. учитель інформатики Федека О.І. провела у 10А класі урок-довіри «Людина в інформаційному суспільстві. Проблеми інформаційної безпеки. Фейкова інформація» на якому учні навчилися довіряти чи не довіряти всій різноманітності інформації, яку вони отримують щодня.
Учні  повинні знати про проблеми інформаційної безпеки, щоб захистити себе від зловмисників в Інтернеті. Під час уроку з’ясували, як безпечно поводитися у всесвітній мережі, щоб не наражати себе і своїх рідних на небезпеку, вивчили правила для розпізнавання фейкових новин, переглянули відео ролик про безпеку в Інтернеті….