Акція «Незабудки пам’яті»
23 листопада 2018 р. відбулася акція «Незабудки пам’яті», приурочена Дню пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 рр., яку підготував учнівський парламент школи (педагог-організатор Гладун С.Б.)

6Б на екскурсії в дитячій поліклініці "Веселка"

23 листопада учні 6-Б класу, разом з класним керівником Єдинак І.Я., були на екскурсії в дитячій поліклініці “Веселка”. Там вони мали змогу познайомитися з особливостями роботи таких важливих лікарів, як офтальмолог та стоматолог. Після екскурсії діти зрозуміли, що піклування про своє здоров’я – це першочерговий обов’язок кожного учня.
Читати повністю…

Реквієм пам'яті жертв голодомору
Їм – неоплаканим і невідспіваним… Їм – похованим без труни і молитви… позбавленим могили й шани був присвячений реквієм пам’яті, який підготували учні 9Б класу (кл.кер. Лебідь І.І.).
Також усіх небайдужих закликаємо 24 листопада 2018р. з 14.30 год. до 16.00 год. запалити свічки пам’яті у своїх оселях у пам’ять про жахливу трагедію українського народу.