„ Панорама творчих уроків – 2018 ” із хімії
Чучвера Ірина Венедиктівна прийняла участь у конкурсі: „ Панорама творчих уроків – 2018 ”, який пройшов із 15 грудня по 01 березня 2018 року. Були надруковані учителя хімії та учнів СЗШ № 90: Городиською Оленою, Якимишин Галиною пошуково-дослідницький проект з теми: «Досягнення хімії на службі людини», та пошуково-дослідницький проект з теми: «Нанотехнології» та учнів СЗШ № 90: Зимницькою Людмилою, Смолій Наталією, Терен Уляною у газеті для вчителів хімії „ Хімія. Шкільний світ ” № 9 ( 813 ), вересень 2018.

Надруковані дві пошуково-дослідницькі роботи (уч. хімії Чучвера І.В.) разом з ученицею СЗШ № 90 Івановою Софією з теми: «Визначення солоності Карпатської Ропи» у газеті для вчителів хімії „ Хімія. Шкільний світ ” № 10 ( 814), жовтень 2018 та «Проблеми збереження чистоти водойм» у газеті для вчителів хімії «Хімія. Шкільний світ» № 3 (795), березень 2017р.
А також надрукована пошуково-дослідницька робота тема: «Хімічний склад жувальних гумок» (уч. Чучвера І.В.) разом з ученицями: Кондрою Іриною та П’єкною Яриною СЗШ№ 90 у газеті для вчителів хімії „ Хімія. Шкільний світ ” № 11 ( 815), листопад 2018. Учитель хімії Чучвера І.В. отримала грамоту лауреат конкурсу: „ Панорама творчих уроків – 2018 ” «Наскрізні змістовні лінії в освітньому процесі нової української школи»
Газета «Хімія. Шкільний світ». Учениці 10 А класу: Кондра Ірина та П’єкна Ярина дослідили корисні чи шкідливі жувальні гумки.

Підсумки конкурсу „ Панорама творчих уроків – 2018 ” із хімії