Учні 8-Б класу побували на підприємстві "Компанія Ензим"
12 грудня учні 8-Б класу (під керівництвом вчителя хімії Єдинак І.Я. та класного керівника Подоляк І.В.) побували на підприємстві “Компанія Ензим”.

Дітям розповіли, що таке дріжджі, як вони ростуть і які хлібобулочні вироби з них можна пекти. Окрім цього, розказували про сам дріжджовий завод. Екскурсію провели всіма ланками виробництва. Почали від лабораторної стадії, де діти мали нагоду побачити, як під мікроскопом виглядає дріжджова клітина і закінчили пакуванням дріжджів, коли готовий продукт вантажать в автомобілі і відправляють споживачам.
Їм показали, як відбувається процес виробництва на сучасному підприємстві, за допомогою автоматизації – без використання людської сили, лише під керуванням комп’ютера.