Учні 6-Б класу здобули Диплом ІІІ-го ступеня у ІІ-му (заключному) етапі міського фестивалю театрального мистецтв "Mystery of Wonderland"

Учні 6Б класу СЗШ №90 м. Львова, які брали активну творчу участь у постановці вистави “Choice” за мотивами п’єси В. Шекспіра “Romeo and Juliet” та “Hamlet” (за редакцією та постановкою Наталії Мартинишин, учителя англійської мови СЗШ № 90 м. Львова, музика Л.Халкіді, В. Мартинишин) і здобули Диплом ІІІ-го ступеня у ІІ-му (заключному) етапі міського фестивалю театрального мистецтва “Mystery of Wonderland”, який проходив у приміщенні Центру творчості дітей та юнацтва Галичини (“Погулянка”).На фото В. Собецький, С. Матис, Н. Мартинишин та неперевершені маленькі театрали 6Б класу.