Учнів школи взяли участь у Міжнародних дистанційних освітніх конкурсах «Олімпіс 2018 – Осіння сесія».

78 учнів школи взяли участь у Міжнародних дистанційних освітніх конкурсах «Олімпіс 2018 – Осіння сесія».

З 1 до 30 листопада відбулися 5 конкурсів з таких предметів: англійська мова, українська мова і література, математика, інформатика, біологія (природознавство).
Мета конкурсів – підвищення мотивації учнів до навчання.
Діти отримали дипломи, грамоти ,а вчителі ,які організували і підготовили дітей-сертифікати.