Екскурсія у Музей грошей та участь у майстер-класі

21 січня 2020 року учні 10-А класу разом з учителем економіки Мар’яною Мироновою та класним керівником Іриною Савчин завітали до Львівського інституту Університету банківської справи.

Вихованці нашої школи прийняли участь майстер-класі на тему «Заощадження у житті учня». Під час майстер-класу десятикласники розв’язували задачі з нарахування відсотків за кредитними та депозитними продуктами, що згодиться їм при розміщенні власних коштів на депозитних рахунках.

майстер-клас

Також як продовження вивчення теми «Гроші та їх роль у державній економіці» учні відвідали Музей грошей, де прослухали цікаву розповідь про історію українських грошей, побачили унікальні музейні експонати – банкноти та монети, дізналися про утилізацію банкнот.

Музей грошей

Висловлюємо подяку Львівському інституту Університету банківської справи за цікаву багаторічну співпрацю!