До уваги учнів та батьків!
На виконання листа управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради від 12.03.2020 р. №2601-вих-210244, керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 р. №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19”, враховуючи протокол засідання міської комісії техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 11.03.2020 р. №140 «Про призупинення освітнього процесу у закладах загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти всіх типів і форм власності м.Львова» у школі організовано навчання за допомогою дистанційних технологій.

Завдання для самостійного опрацювання навчального матеріалу для кожного класу, надані учителями-предметниками, розміщені на сайті школи у розділі «НАВЧАЄМОСЬ ВДОМА».

Для зворотнього зв’язку та індивідуальних консультацій учнів з учителями-предметниками у цьому ж розділі додаються номери мобільних телефонів або e-mail учителів.

Координатором освітнього процесу у кожному класі є класний керівник.

Бажаємо успіхів у навчанні!
Бережіть себе і БУДЬТЕ ЗДОРОВІ!!!