Дорогі наші діти, шановні батьки!
Дирекція та педагогічний колектив школи вітає Вас з Першовереснем – традиційним Днем знань. Цього року він особливий і незвичний. Готуємо школу до роботи в умовах карантину згідно з Постановою МОЗУ від 22.08.2020, №50 “Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах освіти в період карантину в зв’язку поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)”.

Просимо Вас дотримуватися нових тимчасових правил поведінки, адже це запорука здоров’я наших дітей та вчителів.
Розпочинаємо новий навчальний рік – 1 вересня 2020 року. Максимально враховуючи всі можливі варіанти розвитку подій, просимо Вас про наступне:
 учнів 1-х класів зустрічають класні керівники на подвір’ї школи з 8.55 до 9.05 год. Батькам доступ до школи заборонений;
 з метою запобігання скупчень, учні заходять до приміщення школи через окремі входи в різний час:
2-гі класи – з 8.50 до 9.00
3-ті, 4-ті класи з 9.45 до 9.55
5-ті класи з 8.45 до 8.55
6-ті, 7-мі, 8-мі класи з 10.30 до 10.45
9-ті, 10-ті, 11-ті з 7.50 до 8.00
що дасть можливість зменшити концентрацію дітей;
 за кожним класом закріплений кабінет, рух учнів по школі буде обмежено, розроблено маршрути руху;
 один день в тиждень за гнучким графіком учні 6-11 класів будуть навчатися дистанційно;
 у школі встановлено окремі контейнери для утилізації засобів індивідуального захисту.
Шановні батьки! Сподіваємося, що спільними зусиллями
ми зможемо організувати освітній процес гідно, дбаючи про здоров’я один одного, оберігаючи від підступів небезпечної хвороби.
Просимо Вас:
• перед виходом із дому проведіть термометрію у дитини та оцініть стан її здоров’я. Дітей з ознаками ОРВ слід залишити вдома;
• пам’ятайте про власну персональну відповідальність за правдивість інформації про стан здоров’я дитини;
• допуск дітей до школи буде відбуватися лише за наявності маски. Зміна маски через кожні три години, тому подбайте про це заздалегідь;
• для забезпечення питного режиму в школі кожен зі своєю пляшечкою води;
• подбайте про перезувне взуття для дітей;
• для того, щоб поїсти в їдальні для кожного класу також будуть відведені окремі перерви.
Щоденно, перед початком занять, учителі будуть проводити опитування дітей про їх самопочуття. У разі виявлення ознак захворювання учні тимчасово будуть ізольовані, про що батьки будуть негайно поінформовані.
Інформацію про розклад уроків, розклад дзвінків, графік дистанційного навчання та решта запитань, які Вас цікавлять повідомить класний керівник. Спілкування з учителями та класним керівником буде відбуватися дистанційно.
Бажаємо Вам міцного здоров’я, упевненості у власних силах та прагнення до нових знань!