Наукові пікніки
Фестиваль “Наукові пікніки: Вакцина здорового глузду” відбувся 4 жовтня, на Сихові біля Центру Довженка. Цьогоріч програма фестивалю, крім традиційних блоків (практичної частини та лекційної), включала ще й особливу секцію – “Модель створення вакцини”.

До практичного блоку фестивалю входили майстер-класи на екологічну тематику, демонстрація інноваційних розробок у сфері робототехніки та VR-технологій, а також досліди й експерименти з природничих наук. Саме в цьому блоці була представлена фізична лабораторія, асистентами якої були учні 9-Б класу нашої школи. Учні не тільки демонстрували досліди та експерименти для відвідувачів, а й пояснювали зміст і причину даних явищ.
Ось вони, наші молоді науковці :
Владислав Мартинишин і вентилятор Бернуллі.
Максим Варцабюк і “перевернутий зір”.
Володимир Дубовський і оптичні явища.
Роксолана Васюта та Вікторія Лапчук навчали слухати музику не тільки вухами.
Вероніка Давид , Ангеліна Ткаченко та Софія Романчук досліджували внутрішні органи людини.