Звучи, наша мово, гордо і чисто!
Літературна година “Звучи, наша мово, гордо і чисто!” у 5-Б класі СЗШ №90 м.Львова (вчитель Саєнко І.Я.). Свято, приурочене Міжнародному дню рідної мови, відбулося у шкільному музеї “Мистецька Львівщина”. Діти з любов’ю і зворушливо читали поезії про мову, наводили цікаві факти з історії української мови, інсценізували уривки поетичних і прозових творів, були активними учасниками конкурсу “Чи знаєш ти рідну мову?” Свято запам’ятається надовго!

Читати повністю…

"Урок мужності"
24 лютого 2021 року у 9-В класі (кл.кер. Гладун С. Б.) проведено “Урок мужності” (онлайн) до Дня вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні, за участю курсантів Національної академії сухопутних військ імені Петра Сагайдачного.

«#Не_ведусь: я знаю, як спілкуватись в Інтернеті». Кібербезпека

24 лютого 2021 року практичний психолог І. Лебідь провела для учнів 6-х класів урок «#Не_ведусь: я знаю, як спілкуватись в Інтернеті». Метою уроку було сформувати в учнів уявлення про можливі ризики спілкування в Інтернеті; про інформацію, якою не варто ділитися в мережі; ознайомити учнів з особами та установами, до яких можна звернутися по допомогу.