Вікторина "Чи знаєте ви Шевченка?"
10 березня 2021 року з нагоди 207-ї річниці від дня народження нашого генія, духовного батька нації Тараса Григоровича Шевченка учні 8-А класу (кл. кер. Ткач І. Є.) виготовили “Дерево життя Т.Шевченка”, взяли участь у вікторині ” Чи знаєте ви Шевченка?”, продемонстрували наскільки добре знають його життя і творчість, пригадали улюблені поезії і, звичайно, отримали нагороди.
Читати повністю…

Урочисте підняття Державного Прапора!
10 березня 2021 року учні 11-х класів (кл.кер. І.Савчин, І.Лебідь) урочисто підняли Державний Прапор України та виконали Державний Гімн України з метою відзначення першого публічного виконання Державного Гімну України, яке відбулось 10 березня 1865 року у Перемишлі як завершальний номер концерту, присвяченого Тарасові Шевченку.