Дякуємо за все!
Ми, ВИПУСКНИКИ 11-Б класу, назавжди залишаємо стіни рідної школи й розуміємо, що нічого вже не повернути, не повторити, не змінити. Позаду залишилося яскраве, насичене подіями шкільне життя, де нам пробачали наші помилки, де нас розуміли, прагнули навчити, допомогти, підтримати. Позаду довгий шлях до знань, а попереду захоплива дорога багатьох можливостей, творчих ідей, здійснення мрій.

Хочемо висловити щиру подяку дирекції школи та всім учителям за те, що всі ці роки ви бажали нам добра й намагалися кожного з нас зробити кращим. Ви навчили нас цінувати кожну мить, ви допомагали вирішувати складні ситуації.
Вибачте нас за легковажність, за часом зухвалі відповіді й наші помилки. Обіцяємо, що будемо прагнути стати гідними людьми, щоб у вас був привід для гордості.
Бажаємо вам міцного здоров’я, сімейного благополуччя, невичерпного оптимізму та вдячних учнів!
ДЯКУЄМО ВАМ ЗА ВСЕ!!!
Любимо вас, цінуємо, поважаємо й завжди будемо пам’ятати! ♥️