6 грудня 2021 року в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» практичний психолог І. Лебідь провела у 5-Б класі (кл.кер. Паляниця І.І.) інтерактивну бесіду «Що таке «булінг» та чому про нього варто знати».Читати повністю…

Сьогодні, 6 грудня 2021 р., у приміщенні Музею Міста відбулося нагородження учасників конкурсу національно-патріотичних кліпів до Дня Збройних Сил України.

Сьогодні, 6 грудня 2021 р., в рамках проведення Тижня права у 10-Б класі (учитель права Моравська Н. І.) відбулася правова конференція “Адміністративна і кримінальна відповідальність підлітків” за участі регіонального координатора уповновноваженого ВР з прав людини п. Тетяни Панасенко. По закінченні конференції діти отримали пам’ятки про свої права та обов’язки.

Привітання в. о. директора Анатолія Борщевського захисників України з Днем Збройних Сил України.

Привітання учнів з Днем Збройних Сил України.

Захід організували Шевчук А. М., учитель предмету “Захист України”, та Пікулицька Х. І., педагог-організатор.

З метою відзначення Дня Збройних Сил України учні 8-А класу (кл. кер. Чучвера І. В.) підняли Державний Прапор України та виконали Державний Гімн України.