21 лютого 2022 р. відбулася година спілкування: “Герої не вмирають” у 8-А класі (кл. керівник Чучвера І. В.). Учні, переглянувши відеоматеріали, змогли побачити фото з місць, де відбулася Революція Гідності, відчути атмосферу тих подій та вшанувати пам’ять Героїв Небесної Сотні.

Сьогодні, 21 лютого 2022 р., у Міжнародний день рідної мови у 5 – Б класі (кл. кер. Паляниця І.) відбулося свято “Мова – душа народу”.Головна мета цього дня – підтримати самобутність та важливість кожної мови та її важливість для народу.

Вікторина до Міжнародного дня рідної мови
21 лютого – Міжнародний день рідної мови. У 1-В класі (кл.кер. Турянська Г.Я.) відбулась вікторина, під час якої учні дізнавались історію свята, перевіряли свої знання про українську абетку та поповнювали свій словниковий запас.
Ми пишаємося своєю мовою.

Пізнавальний конкурс «Знавці рідної мови»
21 лютого 2022 року учні 4-Г класу (кл.кер. Потюк О.М.) провели цікавий пізнавальний конкурс «Знавці рідної мови» у Дитячій бібліотеці «Сихівська» приурочений до Міжнародного дня української мови

У 6-А та 6-Г класах (уч. історії Пікулицька Х. І.) відбулися відбулася година спілкування присвячена Дню Героїв Небесної Сотні. Учні переглянули документальний фільм та виготовили паперових ангелів – символ захисників України, які загинули під час Революції Гідності.

З метою відзначення Дня Героїв Небесної Сотні учні 6-Б класу (кл. кер. Жеребецька І. Б.) підняли Державний Прапор України та виконали Державний Гімн України.