У час війни школа продовжує працювати: приймаємо тимчасово переміщених осіб, плетемо маскувальні сітки, передаємо виготовлені школярами обереги для наших захисників, створюємо комфортні умови для дозвілля дітей, проводимо онлайн-уроки, до яких долучаємо й школярів з тимчасово окупованих територій.
Дехто з тимчасово переміщених осіб уже має можливість повернутися додому. Учні та їхні батьки залишають зворушливі відгуки про нашу школу.
Ось один із них. Якименко Софія (Київська обл., Бучанський район, село Шпитьки) – учениця, яка була долучена до навчання в 11-А класі: “Я дуже вдячна за теплий прийом! У вас чудові учні і вчителі, мені було за радість у вас навчатися і комунікувати з новими, але, нажаль, тимчасовими однокласниками. Бажаю вашим учням удачі в мультитесті, закінченню навчального року і вступу в омріяний ВИШ! І вам також сил довести клас до найкращого результату!”
Такі слова мотивують кожного з нас до роботи!