Сьогодні, 13 травня 2022 року, військовослужбовець 24 ОМБр провів для учнів 5-11 класів урок на тему мінної безпеки⚠️. Тема вкрай актуальна для нас сьогодні: росія не обмежується мінуванням територій, де проходять активні бойові дії, але й вдається до залякування та вбивст цивільного населення по всій території України. Тому учні повинні бути обізнаними та готовими до того, що і у Львові можуть стикнутися із вибухонебезпечними предметами; повинні знати, як себе повести так, щоб зберегти життя собі та оточуючим; що міни та боєприпаси, які не розірвалися і знаходяться у ґрунті, мають смертоносну дію навіть через роки.

Глибоко вдячні ? за цей урок та досвід, яким з учнями поділився боєць: ця інформація може врятувати не одне життя!

Дякуємо командиру військовослужбовця ? за коректуру та доповнення до презентації!

Дякуємо Василю та Ірині Кметям за можливість провести урок у Науковій бібліотеці ЛНУ ім. Івана Франка .

Захід організувала Пікулицька Х.І., педагог-організатор.