Протягом 26-30 вересня 2022 р. у школі проходила акція по збору макулатури. Завдяки активній участі вчителів, учнів та їхніх батьків, спільними зусиллями нам вдалося зібрати 5 т 342 кг!

Усі класи отримали похвальні грамоти. Оскільки був оголошений ще й конкурс, класи, які назбирали найбільше макулатури, отримали солодкі призи!

Виручені кошти, а це 24 039 грн., були використані на:

• солодкі призи переможцям – 830 грн.
  • волонтерська допомога на закупівлю термобілизни для військовослужбовців 80 ОДШБр – 10 050 грн.
  • новенькі красиві книги у бібліотеку, які уже цього тижня можна буде взяти на абонемент – 12 648 грн. (+295 грн. доставка)

Деякі книги ще в дорозі, але більша частина літератури уже чекає на своїх читачів у бібліотеці.

Неймовірно вдячні всім за активність та допомогу! Тримаємо освітній фронт разом!

Захід організували Баран Г. М., бібліотекар, та Пікулицька Х. І., педагог-організатор.

Фінансовий звіт: