Педагогічні "посиденьки" вчителів-словесників
Діти відпочивають на канікулах, а в учителів- словесників педагогічні”посиденьки”. “Примусити не можна зацікавити. Захопливий урок мовно- літературної галузі для сучасних дітей НУШ: від суперідеї до втілення”,- ділиться досвідом Ткач І.Є.

Поки учні відпочивають, учителі навчаються та активно готуються до нового семестру!
Поки учні відпочивають, учителі навчаються та активно готуються до нового семестру.
«Як зацікавити і мотивувати? Як знаходити рішення у нестандартних ситуаціях? – обмірковували вчителі біології та хімії, а також ділилися враженнями, новими ідеями та позитивними емоціями.

Засідання спільноти вчителів математики, інформатики та фізики
“Важливо, щоб освіта була якісною та цікавою для учнів”. Саме під таким гаслом відбулось засідання спільноти вчителів математики, інформатики та фізики. Педагоги ділились досвідом, зокрема про особливості викладання математики та інформатики у 5 кл. НУШ, розмірковували над питанням підвищення якості дистанційного уроку, а також обговорювали нові ідеї та творчі задуми.