Разом з учнями 3-В класу (класний керівник Галина Турянська) розпочинаємо навчальний тиждень з хвилини мовчання за загиблими на війні, підняття Державного Прапора і виконання Державного Гімну України!

Відвідали Гавареччину – край гончарів, що славиться своїми унікальними виробами з “чорної” кераміки далеко за межами України.
Зустрілись з воїнами ОУН та побували у бойовій криївці, збудованій руками людей без жодної будівельної освіти.
Дізнались, що таке гончарний круг та власноруч виготовили собі виріб з глини.
Саме так розпочали навчальний рік учні 6-Б класу (кл. кер. Наталія Моравська).

Учні початкової школи взяли участь у шкільному конкурсі “Абетка здорового харчування” та змогли виготовити власний перекус не лишень смачним та корисним, а ще й доволі креативним
Вийшло надзвичайно смачно та дуже оригінально
Спробуйте і ВиЧитати повністю…

Абетка харчування: смачні та здорові перекуси
Чи може бути перекус у школі смачним та корисним?
Звісно,що може
Учні початкової школи взяли участь у шкільному проєкті “Абетка здорового харчування” та змогли виготовити власний перекус не лишень смачним та корисним, а ще й доволі креативним.
Вийшло надзвичайно смачно та дуже оригінально!
Спробуйте і Ви!
День 1