Участь у проєкті "Прозора школа"
Доброчесність — це чесність, відповідальність і повага до інших у кожному вчинку; а ви знаєте, як її проявляти щодня?
У рамках Всеукраїнського просвітницького проєкту від Офісу доброчесності НАЗК «Прозора школа» в учнів 3-х класів розпочалася захоплива, дослідницька подорож у світ доброчесності. Із особливим задоволенням діти познайомилися з веселим, розумним, кмітливим, доброчесним героєм та другом у світі добрих вчинків – ІнтʼОком! Нехай його пригоди нагадують всім нам про важливість бути відвертими та справедливими!
Скажімо доброчесності «Так»!
Разом ми будуємо прозору та доброчесну шкільну спільноту!

Участь у проєкті "Прозора школа"
Ще одна чудова новина!
Учні 5-А класу (класний керівник Ірина Ткач) та 5-В класу (класний керівник Іванна Єдинак) долучилися до Всеукраїнського просвітницького проєкту від Офіс доброчесності НАЗК «Прозора школа».
Читати повністю…

Участь у проєкті "Прозора школа"
А чи готові ви дізнатися, як учні 5-Б та 5-Г класів (класні керівники Марія Сербан та Олеся Віталіш) розпочали свою подорож у світ доброчесності в рамках Всеукраїнського просвітницького проєкту від Офіс доброчесності НАЗК «Прозора школа»?
На першому занятті вони вже навчилися:
• розуміти зміст поняття «доброчесність»;
• вміти відрізняти доброчесну та недоброчесну поведінку;
• усвідомлювати важливість дотримання правил;
• робити вибір на користь доброчесної поведінки, навіть коли ніхто не бачить;
• знати негативні наслідки порушення доброчесності.
Уперед до нових відкриттів і корисних знань!

Учні 7-Г класу (класний керівник Катерина Кравс) мали унікальну можливість зустрітися з бойовим медиком та волонтером паном Остапом. Він поділився з нами цінними знаннями про надання домедичної допомоги та розповів реальні випадки з практики. Ця зустріч не лише надихнула нас, але й дала нам нові навички, які можуть врятувати життя. Дякуємо нашому гостю за його професіоналізм та відвагу! ????✨

Учні 8-Б класу (класний керівник Ірина Паляниця) переглянули виставу Першого академічного театру для дітей та юнацтва.
Діти разом із героями п’єси переживали: стосунки з друзями, перше кохання, повчання дорослих, успішність у школі.
Отримали позитивні емоції та сильні враження.

А ось учні 2-В класу (класний керівник Наталя Гриник) з ними познайомилися, відвідавши зоологічно-дендрологічний парк “Джерело”.
Альпакотерапія, спілкування з тваринами, прогулянка парком, майстер клас, смачний обід, а ще веселі гірки – і діти повернулися додому зовсім з іншими емоціями. Радість і щастя випромінювали їхні очі.
Дякуємо нашим котикам ЗСУ за можливість пізнавати природу рідного краю.

“Дикий робот” є не лише розважальним, але й дуже повчальним мультфільмом. Він показує як слід цінувати природу, відповідально ставитися до технологій та шукати спільну мову навіть із тими, хто відрізняється від нас. Це історія про те, як можна знайти своє місце у світі, навіть якщо ти “інший”.
Учні 6-В класу з батьками та класним керівником Мар’яною Павельчак відвідали кінотеатр імені Олександра Довженка та дуже рекомендують усім до перегляду цей мультик, адже впевнені, що Роз точно заполонить ваші серця.

Толерантність – це слово, яке на перший погляд, звучить не зовсім зрозуміло. Але його зміст дуже важливий для існування та розвитку суспільства.
Учні 2-Б класу (класний керівник Оксана Антошик) познайомилися із значенням слова толерантність та різними відтінками цього слова. Складали правила толерантного ставлення та ділилися секретами ефективного спілкування, виготовили та обмінялися долоньками толерантності, а головне зрозуміли, що «Поведінка – це дзеркало, у якому кожен показує свою подобу»(Гете).

У 4-х класах пройшла зустріч до Дня толерантності “Ключ до поваги” (педагог-організатор Дмитро Мавдрик, практичний психолог Ростислав Барабаш). Обговорювали, як важливо приймати різноманітність поглядів, проявляти доброту й емпатію до оточення. Під час заходу кожен створив свою “Долоньку толерантності”, на якій написав своє імʼя. Зустріч допомогла дітям зрозуміти, що важливо поважати один одного та сприяти гармонії в стосунках.

Цікавою та пізнавальною була екскурсія у Lviv Open Lab учнів 5-А класу (класний керівник Ірина Ткач, педагог-організатор Дмитро Мавдрик). Діти власноруч виготовили брелоки у творчій майстерні “Сверлик”, дізналися багато цікавого про особливості моделювання виробів.
Отримали незабутні враження та позитивні емоції!