Святий Боско мандрує школами
Проект «Святий Боско мандрує школами» започаткований ЛМР та особисто міським головою Андрієм Садовим. Наша школа готувалася до прийняття Статуї й очікувала на цю незвичайну подію.
Напередодні вчителі християнської етики, класні керівники розповіли учням про постать отця Івана Боско, ознайомили з релігією та культурою батьківщини священика, з європейськими духовними цінностями.

15 травня 2017 р. згідно з графіком учні-старшокласники урочисто прийняли Статую Івана Боско у СЗШ № 96 м. Львова і разом з отцем Михайлом, священиком церкви Різдва Пресвятої Богородиці, урочисто внесли її до актової зали школи. Там їх очікували учні 8-11 класів та вчителі, зустріли воскресним привітанням, спільною молитвою, покладанням квітів та роздумами про постать цього Великого Святого.
Статуя перебувала у школі 4 дні. Прикрашена квітами, повсякчас була в «товаристві дітей», оточена їхніми молитвами та любов’ю.
18 травня Статуя Івана Боско помандрує тішити та надихати учнів та вчителів СЗШ № 95 м. Львова.
Святий Боско мандрує школами