ПРОБНЕ ЗНО – ПЕРША СПРОБА УЧАСТІ В ПРОЦЕДУРАХ ЗНО
Пробне зовнішнє незалежне оцінювання (далі пробне ЗНО) уже кілька років поспіль є одним із способів підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання (за відгуками вже теперішніх студентів).
Учасниками пробного ЗНО можуть стати особи (учні 10-их та 11-их класів, студенти закладів вищої освіти І-ІІ р.а., учні (слухачі) закладів професійно-технічної освіти, випускники минулих років), які виявили бажання побачити процедуру проведення тестування, як то кажуть, із середини та випробувати свої сили з окремих предметів.

Кожен, хто має намір пройти пробне ЗНО, матиме можливість:
– ознайомитися із процедурою проведення ЗНО 2019, максимально наближеною до основної;
– попрацювати із тестовими зошитами та бланками відповідей;
– навчитися правильно розподіляти час під час виконання тесту;
– пройти психологічну адаптацію в аудиторії і пункті проведення ЗНО;
– перевірити та оцінити рівень знань із обраних предметів.
Реєстрація на участь у пробному ЗНО триватиме з 08 по 31 січня 2019 року на сайті ЛРЦОЯО
www. lvivtest@lv.testportal.gov.ua
Терміни проведення пробного ЗНО 2019
16.03.2019 – українська мова та література;
23.03.2019 – англійська мова, біологія, географія, іспанська мова, історія України, математика, німецька мова, фізика, французька мова, хімія.
Більше інформації про проведення пробного ЗНО розміщено в розділі «Пробне ЗНО» на сайті Львівського РЦОЯО –  www. lvivtest@lv.testportal.gov.ua або на сайті Українського ЦОЯО –testportal.gov.ua