Тренінг-гра "Закон і Ми" до Міжнародного дня прав людини
10 грудня 2019 року до Міжнародного дня прав людини практичний психолог Лебідь І.І. провела для учнів 10-Б класу тренінг-гру «Закон і Ми». Учні ознайомилися з основними положеннями Конвенції ООН про права дитини; набули навичок правомірної поведінки в різноманітних життєвих ситуаціях у відповідності з нормами права; розвивали вміння висловлювати власну думку, працювати в команді через інтерактивні форми роботи.
Читати повністю…

Протидія булінгу в шкільному середовищі
Продовжується цикл проведення бесід щодо протидії булінгу в шкільному середовищі.
10 грудня 2019 року практичний психолог Лебідь І.І. провела інтерактивну бесіду «Що таке «булінг» та чому про нього варто знати» з учнями 7-Г класу (кл.кер. Моравська Х.Й.)

Протиставимо повагу, толерантність, мир, справедливість, дотримання прав людини проявам жорстокості й насильства!