У рамках Всеукраїнського тижня права у школі відбулося ряд заходів
9 грудня 2019 року учитель Моравська Н.І. провела для учнів 9-В і 9-А класів всеукраїнський урок на тему: “Ти – людина, а значить маєш права”. Дев’ятикласники ознайомились з історичними аспектами прийняття Декларації прав людини і громадянина.
Читати повністю…

Добро починається з ТЕБЕ!
На жаль, не всім людям пощастило мати власну сім’ю, яка б дбала про них. Дітям, позбавленим тепла і ласки батьківської руки, необхідна допомога небайдужих. 16 грудня 2019 року учні 10-Б класу (кл.кер. Лебідь І.І.) з вогником доброти та іскрою любові в серці напередодні Дня Святого Миколая завітали у «Будинок дитини”. Дітки надзвичайні, від зустрічі з ними учні отримали незабутні враження. Між ними панувала надзвичайна атмосфера. Дитячим радостям не було меж. Бажаємо їм тільки всього найкращого. Нехай їх оберігає Бог!