Святкування Всесвітнього тижня грошей

16 та 18 березня 2021 р. учні економічних класів (10-А, 8-А, 8-Б) разом з вчителем економіки Мироновою М. І. прийняли участь у Всеукраїнських інтерактивних zoom-зустрічах, організованих для школярів Національним банком України. Всі заходи святкувань перенесені в онлайн-формат через карантинні обмеження.

Цьогоріч Всесвітній тиждень грошей проходить під гаслом «Бережіть себе, бережіть свої гроші!»

Святкування Всесвітнього тижня грошей

Тематика зустрічей – «Лайфхаки з платіжної безпеки» – є актуальною у сьогоднішні дні, оскільки майже 80% відсотків розрахунків у світі відбуваються безготівковим способом. Користуючись цим, шахраї полюють на ваші гроші.

Святкування Всесвітнього тижня грошей

Учні пригадали основні правила безпеки користування платіжними картками та безготівковими системами розрахунків, які були вивчені на уроках економіки у школі, та позмагалися з однолітками на платформі Kahoot!

Святкування Всесвітнього тижня грошей

Приємно відзначити, що учениця 10 А класу Божена Малець виборола призове місце серед українських старшокласників, а учні 8-их класів Остап Реп’юк, Максим Огорілко та Анастасія Криницька зайняли весь п’єдестал переможців у змаганнях учнів 8-9 класів.

Святкування Всесвітнього тижня грошей

Вітаємо та пишаємося нашими розумними учнями!

Висловлюємо слова вдячності Національному банку України за багаторічну співпрацю та сприяння підвищенню фінансової обізнаності дітей та молоді!