З метою відзначення Дня Гідності та Свободи учні 1, 6 та 9-х класів зняли відео на тему “Що для мене свобода” та долучилися до челенджу #що_для_мене_свобода у соцмережах.
Відео можна переглянути у FacebookInstagramYouTube.

Захід підготувала Пікулицька Х. І., педагог-організатор.

З метою відзначення Дня Гідності і Свободи, учні 11-А класу (кл. кер. Моравська Н. І.) провели урок-пам’ять “Народе мій, пишаюся тобою: моя душа – частинка твого “Я”.

21 листопада – це особлива дата для кожного свідомого українця, адже саме в цей день найгостріше відчувається сила єдності та безмежна гордість за те, що наша Батьківщина багата на справжніх героїв.

З метою відзначення Дня Гідності та Свободи учні 9-В класу (кл. к. – Бациц О.М.) підняли Державний Прапор України та виконали Державний Гімн України.

В рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек, який цього року проходить під гаслом “Краєзнавство в шкільній бібліотеці: нові традиції та цінності”, учні підготували історичні розвідки на тему «Історичний портрет рідного краю».

Дарина Кузик, учениця 6-Б класу, взяла інтерв’ю у своєї бабусі, Марії Войчишин, уродженки с. Підмихайлівці Львівської області:

“…Сьогодні у нашій рубриці «Історичний портрет рідного краю» спробуємо проникнути в атмосферу маленького села на Західній Україні, яке розкинулось поміж горбистої місцевості на березі чистої й тихої річки Свірж, яка бере свій початок від великого однойменного замку на Львівщині. Поспілкуємось із старожителькою села Підмихайлівці, яка вже понад 80 років провела у цьому невеличкому, мальовничому прикарпатському селі, що на Галичині.

Читати повністю…