Сьогодні ціну Дня Незалежності знає кожен українець, навіть наймолодший. Уже пів року ми прокидаємося від повітряних тривог, учимося попри ракетні небезпеки, проводжаємо наших захисників на небеса і клопіткою працею щодня допомагаємо ЗСУ відстояти нашу честь, свободу, життя. Наші учні борються щодня за право учитися у незалежній Україні — мовою, піснею, поезією, наукою, волонтерською справою. Кожен з них на 31-му році незалежности України виборює право бути українцем у своїй державі.

Наша молодь росте гідною своєї держави, а держава стає гідною своєї молоді!

Зі святом Дня Незалежності України вітаються весь світ учні нашої школи!

Учні 8-В класу: “31 річниця Дня Незалежності України – 24.08. День Державного Пропара – 23.08. Напередодні цих важливих державних українських свят учні 8-В класу (кл.кер.Мукан М.В.) відзначили величність, значення свят для формування національної свідомості, територіальної єдності нашої держави. Пам’ятаємо українських особистостей, які виборювали незалежність України, 24.08.1991 прийняли Акт проголошення Української держави. Пам’ятаємо та молимося за захисників, які сьогодні захищають Україну від московської агресії.

Слава Україні! ??
Героям Слава! ??

Учні 11-Б класу (кл. кер. Вілюра С. Й.) привітали нас через відеоролик.

Учні 11-А класу (кл. кер. Гладун С.В.) привітали нас через відеоролик.

Учні 5-Г класу (кл. кер. Кравс К. В.): “Добрий вечір, ми з України! ??

Готуємося до наших державних свят разом з 5-Г класом (кл. кер. Кравс К. В.). У цьому році День Незалежності та День прапора будуть особливі. 30 років ми знали, що ми вільні й незалежні. Але на 31-ому році ми відчули це усім серцем та усією душею, ми усвідомили, що значить вільні, незалежні та нездоланні, сильні та непереможні.
Слава Україні! Слава Героям! Слава кожному українцю, що усім серцем відданий своїй Землі і молиться за скорішу перемогу!??❤️
?? Дякуємо нашим захисникам за новий день, який дістається нам ціною їхнього життя.
В якому ми зобов’язані присвятити їм свою молитву ,бути душею поруч і допомагати всім можливим для порятунку нашої волі і незалежності!!!
Все буде Україна !!! ??

Учні 2-В класу (вч.Турянська Г.Я.) привітали нас через відеоролик.

Учні 5-В класу (кл. кер. Гарват С. В.) привітали нас через відеоролик.

Учні 3-А класу (кл. кер. Стадник С. П.) привітали нас через відеоролик.

Учні 9-Б класу (кл. кер. Сидорак М.) до Дня Незалежності України на території нашої школи, висадили кущ калини, як символ України!

Учні 8-Б класу (кл. кер. Коваль Н. М.) привітали нас через відеоролик.

Завдяки нашим захисникам — військовослужбовцям, добровольцям, волонтерам і всім небайдужим — на 31 році нашої молодої держави ми незалежні! З подякою у серці учні 7-Г класу (кл. кер. Пікулицька Х. І.) долучилися до виготовлення штурмових сірників та запалок для військовослужбовців в осередку Львів_опір . Кожен сірничок — це щира подяка і молитва за наших оборонців.
Слава Україні!

Учні 3-Г класу (кл. кер. Глібовецька О.Б.) привітали нас через відеоролик.

Учні 6-Б класу (кл. кер. Паляниця І.І.) привітали нас через відеоролик.

Учні 3-Б класу (кл. кер. Підставська Г.А.) щиро вітають усіх зі святом і намалювали для нас свою, квітучу, незалежну Україну!

Ми – нація Свідомих, Вільних, Незламних, Нездоланних та Незалежних людей.
Учень 4-Б класу, Андрій Б., вирішив допомогти одній із бригад ЗСУ закупити рації: для того він плів синьо-жовті браслети та разом із молодшим братиком Сашком продавали їх. Виручені кошти були передані адресно.
Командування цієї бригади високо оцінило вклад маленьких патріотів і нагородило їх грамотою за вагомий внесок та підтримку Збройних Сил України у боротьбі з агресором.
Перемога буде наша!
З Днем Незалежності, Україно!

Учні 7-Б класу (кл. кер. Жеребецька І. Б.) привітали нас через відеоролик.

Учні 10-А класу: Роксолана Гришечко і Марія Фігурська ( кл.кер. Ткач І.Є.) привітали нас через відеоролик.

Учні 4-В класу (Гриник Н.В.) і Росяк Назарій привітали нас через відеоролик.

Учні 9-А класу (кл. кер. Чучвера І. В.) привітали нас через відеоролик.

Учні 6-В класу (кл. кер. Пач О. Г.) привітали нас через відеоролик.

Учні 5-А класу (кл. кер. Чорна Л. М.) привітали нас через відеоролик.

Учні 7-В класу (кл. кер. Подоляк І. В.) привітали нас через відеоролик.

Учні 4-Г класу (кл. кер. Шмигельська О. О.) привітали нас через відеоролик.

Учні 7-А класу (кл. кер. Антощук І. І.) привітали нас через відеоролик.

Учні 10-Б класу (кл. кер. Єдинак І.Я.) привітали нас через відеоролик.

Учні 8-Г класу (кл. кер. Біжко Л.) привітали нас через відеоролик.

Учні 6 – Б класу (кл. кер. Паляниця І. І.) створили малюнки ,,З Україною в серці!”.