У середу, 24 серпня, Україна святкувала 31-у річницю проголошення незалежності.

Цього року найбільше національне свято є як ніколи особливим і тривожним, адже саме цього року ми як ніколи гостро відчуваємо ціну нашої незалежності.

Наші учні долучаються привітаннями до цього величного свята.

Дорога країно, з твоїм Днем Незалежності вітають учні 2-В класу (вч.Турянська Г.Я.)!

Учні 3-А класу (кл. кер. Стадник С. П.) щиро вітають Україну з Днем Незалежності!

Учні 3-Б класу (кл. кер. Підставська Г.А.) щиро вітають усіх зі святом і намалювали для нас свою, квітучу, незалежну Україну!

Учні 3-Г класу (кл. кер. Глібовецька О.Б.) щиро вітають усіх нас з Днем Незалежності України!

Учень 4-Б класу, Андрій Б., вирішив допомогти одній із бригад ЗСУ закупити рації: для того він плів синьо-жовті браслети та разом із молодшим братиком Сашком продавали їх.

4-В клас (Гриник Н.В.) і Росяк Назарій вітають усіх з Днем Незалежності України!

Учні 4-Г класу (кл. кер. Шмигельська О. О.) щиро вітають усіх нас з Днем Незалежності України!

Учні 5-А класу (кл. кер. Чорна Л. М.) щиро вітають усіх нас з Днем Незалежності України!

Учні 5-В класу (кл. кер. Гарват С. В.) зібрали найцікавіші факти про Україну.

Готуємося до наших державних свят разом з 5-Г класом (кл. кер. Кравс К. В.).

Учні 6-А класу (кл. кер. Камінська М. Т.) з різних куточків нашої квітучої країни вітають нас з Днем Незалежності України!

Учні 6 – Б класу (кл. кер. Паляниця І. І.) створили малюнки ,,З Україною в серці!”

Учні 6-Б класу (кл. кер. Паляниця І.І.) щиро вітають усіх нас з Днем Незалежності України!

Учні 6-В класу (кл. кер. Пач О. Г.) щиро вітають усіх нас з Днем Незалежності України!

Учні 7-А класу (кл. кер. Антощук І. І.) щиро вітають усіх нас з Днем Незалежності України!

Учні 7-Б класу (кл. кер. Жеребецька І. Б.) щиро вітають усіх нас з Днем Незалежності України та висловлюють велику подяку Збройним Силам України за захист та життя у вільній державі!

Учні 7-В класу (кл. кер. Подоляк І. В.) щиро вітають усіх нас з Днем Незалежності України!

Завдяки нашим захисникам — військовослужбовцям, добровольцям, волонтерам і всім небайдужим — на 31 році нашої молодої держави ми незалежні! З подякою у серці учні 7-Г класу (кл. кер. Пікулицька Х. І.) долучилися до виготовлення штурмових сірників та запалок для військовослужбовців в осередку Львів_опір

Учні 8-Б класу (кл. кер. Коваль Н. М.) щиро вітають Україну з Днем Незалежності!

31 річниця Дня Незалежності України- 24.08. День Державного Пропара – 23.08. Напередодні цих важливих державних українських свят учні 8-В класу (кл.кер.Мукан М.В.) відзначили величність, значення свят для формування національної свідомості, територіальної єдності нашої держави.

Учні 8-Г класу (кл. кер. Біжко Л.) від щирого серця вітають нас з Днем Незалежності України!

Учні 9-А класу (кл. кер. Чучвера І. В.) щиро вітають усіх нас зі святом та висловлюють велику подяку Збройним Силам України за можливість святкувати цей день у вільній та незалежній Україні!

Учні 9-Б класу (кл. кер. Сидорак М.), до Дня Незалежності України на території нашої школи, висадили кущ калини, як символ України!

Учні 9-В класу (кл. кер. Іванець О. В.) від щиро вітають нас з Днем Незалежності України!

Учениці 10- А класу: Роксолана Гришечко і Марія Фігурська ( кл.кер. Ткач І.Є.) вітають з Днем Незалежності України