На останньому уроці учні 7-Б класу (кл. кер. Iryna Zherebetska ) радо зустріли Героїв-захисників – воїнів-добровольців ЗСУ (Юрія та Руслана – батька нашого учня). Воїни розповіли про себе, відповіли на запитання школярів, вручили їм табелі успішності, відвідали шкільний музей “Мистецька Львівщина”.

Щиро дякуємо дорогим гостям, усім незламним оборонцям! Адже спокій наших домівок, спокій близьких – у ваших надійних, сильних руках! Бережіть себе!

Проводжаємо наших випускників у доросле життя… ??Зустрічаємо канікули з рештою школярів! ?

З нагоди завершення навчального року відбулася урочиста академія у подвір’ї школи.

Щиро вдячні нашим захисникам за те, що цей рік ми провели у стінах рідної школи, під чистим небом, у вільній Україні!