Творчість дитяча – сонцем горить
Творчість дитяча – зіркою сяє
Творчість дитяча – хвилююча мить,мов квітка,що зможе розквітати тільки на благодатному грунті
Учасники конкурсу “УКРАЇНА МАЄ ТАЛАНТ!” вражали своєю виконавською майстерністю, хореографічними композиціями і щирими емоціями!
Такою позитивною подією ми завершуємо наше спільне шкільне дозвілля!
Щиро дякуємо за приємні відгуки, чудові емоції і шалений настрій!
До зустрічі наступного року!❤

Інтелектуальні здібності потрібно постійно розвивати Ну і як без КВІЗу у нашій Школі дозвілля «Нарнія»
Гра ця, без сумніву, дуже на часі КВІЗ – це чудова можливість себе потренувати
Щирі усмішки, безліч емоцій та дружня атмосфера панували під час нашого інтелектуального розвитку☝️
Дякуємо командам за неймовірно цікаво проведений час.
Все буде УКРАЇНА.Читати повністю…

Прогресивна парламентська просвіта☝️ відкриває шлях до кращого розуміння функцій, ролі і значення Верховної ради в житті суспільства. Упродовж навчального року директор школи Тетяна Скабара, учителі Наталя Моравська, Христина Пікулицька, Галина Турянська підвищували рівень обізнаності щодо роботи парламенту, інструментів взаємодії громадян з парламентом та участі у законодавчому процесі.
Сьогодні ми отримали подарунок від Освітнього центру.Раді бути осередком Всеукраїнської мережі парламентської просвіти у Львові.

Гарному настрою і дощ не стане на заваді, коли в Школі дозвілля «Нарнія» збирається стільки драйвових і позитивних дітей!
Сьогодні м’яч в центрі поля!
Нумо з нами до нових пригод!