Вітаємо ОЛЕСЮ ПТАШНИК, ученицю 8-Б класу, яка посіла III місце в II етапі XXIV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.
Молодець! Пишаємось тобою!
Бажаємо не зупинятися на досягнутому, впевнено йдучи до нових звершень і ПЕРЕМОГ!
Подяка вчителю української мови та літератури – Ірині Саєнко

«Скільки ти знаєш мов, стільки разів ти людина»
Інтегровані уроки переконливо посіли чільне місце серед різноманіття освітніх методик, стали дієвим інструментом в освітньому процесі.
На інтегрованому уроці німецької мови (учитель Галина Кунець) та української мови (учитель Ірина Подоляк) учні 6-Б класу дізналися про запозичені з німецької мови слова, вчилися визначити їх рід та рід незмінюваних іменників.
Уважними, кмітливими, задуманими, активними були шестикласники на уроці

Вітаємо ХРИСТИНУ ЛИСУ, ученицю 8-В класу, яка посіла II місце в II етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови і літератури та III місце в II етапі XIV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка в Сихівському районі м.Львова.
Молодець!  Пишаємось тобою!
Бажаємо подальших звершень і ПЕРЕМОГ!
Подяка вчителю української мови та літератури – Ірині Подоляк

“Прихований Санта” досить популярна активність, яку надзвичайно полюбляють діти. На уроці англійської мови (учитель Наталія Мартинишин) учні 8-Б класу поринули в часи життя Миколая Чудотворця, дякували Св.Миколаю за Його добро та обмінювались подарунками

Застосування методу проєкту ArtLingua надзвичайно ефективний і цікавий для дітей у вивченні мови. У передріздвяно-новорічний час учні 4-А,В,Г класів (учитель англійської мови Наталія Мартинишин) працювали над проєктом “Winter Holidаys” (“Зимові свята”), виготовляли різноманітні святкові прикраси, застосовуючи набуті вміння та навички на практиці. Крокуємо у ногу з часом та інтегруємо здобуті знання із задоволенням та хорошим настроєм

Різдво Христове – народження любові, що дає людям зміст життя. Учні 8-Б класу (учитель англійської мови Наталія Мартинишин) вітали шановану гостю п.Оксану Кречковську на святі “Caroling Ukrainian koliadkas in English” (колядуємо англійською) справжнім українським вертепом. Художниця, дизайнерка 3D одягу, маючи значний напрацьований досвід, ділилася ідеями та представила свої кращі роботи

Вітаємо  ОЛЬГУ ГУПАЛО, ученицю 11-А класу, яка посіла I місце в II етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури в Сихівському районі м.Львова.
Зичимо яскравих перспектив, подальших успіхів і ПЕРЕМОГ!
Подяка вчителю української мови та літератури – Ірині Ткач

Вітаємо ОЛЕКСАНДРА ГУРЖЕЛЬСЬКОГО, учня 7-Б класу, який посів II місце в II етапі XIV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та III місце в II етапі XXIV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика в Сихівському районі м.Львова
Пишаємось, що в такий надскладний час демонструєш неабияку силу духу, волю до перемоги та високі знання.
Бажаємо подальших звершень і ПЕРЕМОГ!
Подяка вчителю української мови та літератури – Ірині Паляниці????????

Вітаємо ВЕРОНІКУ ПАТРАЙКО, ученицю 10-А класу, яка посіла III місце в II етапі XIV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка в Сихівському районі м.Львова.
Молодець! Пишаємось тобою!
Бажаємо не зупинятися на досягнутому, впевнено йдучи до нових звершень та ПЕРЕМОГ!
Подяка вчителю української мови та літератури – Ірині Паляниці

Медово-імбирні пряники – один із символів різдвяно-новорічних свят. В Англії «імбирний пряник» може належати до пирога, або до виду печива, зробленого з імбиром. Саме перших пряникових чоловічків приписують Королеві Єлизаветі І, яка ніби то подавала їх іноземним гостям в ролі статуеток. На інтегрованому уроці англійської мови (учитель Наталія Мартинишин) та трудового навчання (учитель Олеся Віталіш) учні 8-х класів мали змогу відчути себе справжніми англійцями випікаючи духмяні смаколики.