ВІТАЄМО  КАТЕРИНУ РУЧЕНЧИН, ученицю 10-А класу, яка посіла I місце в II етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови в Сихівському районі м.Львова.

Зичимо яскравих перспектив, подальших успіхів і ПЕРЕМОГ!
Молодець! Пишаємось тобою!
Подяка вчителю англійської мови – Володимиру Кисельникову

ВІТАЄМО  РОСТИСЛАВА РУДЕНКА, учня 11-Б класу, який посів II місце в II етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики в Сихівському районі м.Львова.
Молодець! Пишаємось тобою!
Бажаємо не зупинятися на досягнутому, впевнено йдучи до нових звершень і ПЕРЕМОГ!
Подяка вчителю інформатики – Андрію Афтанасу

Правопорушення– це дії, які порушують права, гарантовані Конституцією держав. У таких випадках для людини настає правова відповідальність. Відповідальність – це визначені законом ⚖️дії щодо порушників закону, які встановлюються відповідно до видів правопорушень.
У 10-Б класі (класний керівник Ірина Чучвера) відбулася година спілкування «Правова відповідальність та закони України». Роз’яснили учням їх права та обов’язки; проаналізували, що прав без обов’язків не існує, вони взаємопов’язані.

Вітаємо Казан Катерину та Терепінь Анастасію, учениць 4-Г класу, які посіли І та ІІ місця у Міжнародному дистанційному конкурсі “Олімпіс 2023 – Осіння сесія”.
Так тримати!  Ви молодці!!!

Найкращий спосіб надання значення проблемі для обговорення – її публікація. Але написання наукової статті – надзвичайно відповідальний етап, який вдалося зреалізувати учениці 8-Б класу Гапій Ользі разом із вчителькою біології Зоряна Бешлей. Вітаємо та бажаємо нових наукових напрацювань!

Чи може новорічне свято обійтись без ялинки?
Так! Це довели учні 7-х класів (вчителі біології Наталія Козловська та Світлана Вілюра). Діти виготовили новорічні композиції з металу, дерева, паперу, з матеріалів вторинного використання. Бережливе ставлення до природи – запорука нашого майбутнього

Вифлеємський вогонь миру – символ єдності та віри в нашу ПЕРЕМОГУ – вже у школі.
Від свічки до свічки – від серця до серця, вогонь миру з Віфлеєму несе світло і тепло, мандруючи світом, долає кордони напередодні Різдва Христового. Його традиційно передали наші друзі з Пласту. Вони прийшли з ліхтарем і світлом своїх сердець. Світлом, яке завжди перемагає темряву.

Народознавчий дайджест «Різдво в Європі»
Відчиняйте двері ясенові,
Бо Різдво ступає на поріг.
Насичений подіями рік добігає кінця, настає довгоочікувана пора, коли дива стають реальністю.
Учні 6-А та 8-В класів запросили всіх на театралізоване дійство «Різдво в Європі». Школярі дізналися про особливості святкування Різдва в Україні та європейських державах.
Нехай на Різдво станеться диво, нехай запанує мир і радість, і для України настане довгождана перемога!!!
Дякуємо ЗСУ за можливість святкувати Різдво та колядувати.