Всеукраїнська імітаційна гра з моделювання законотворчої діяльності ВРУ “М18:ми -законотворці!” офіційно стартувала! І наші 10-класники вже готуються писати свої перші законопроєкти.

Львів від війни до війни. Львів, як у старому німому кіно. Багатонаціональний, багатокультурний Львів, якого вже не буде.
Атмосферою, а головне музикою міжвоєнного Львова сьогодні насолодилися учні 8-Г класу (кл. кер. Христина Пікулицька) на мюзиклі “Поїзд зі Львова ” у Львівський академічний духовний театр “Воскресіння”.

Всеукраїнська імітаційна гра з моделювання законотворчої діяльності ВРУ “М18: ми -законотворці!” офіційно стартувала! І наші 10-класники вже готуються писати свої перші законопроєкти

6 лютого 2024 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day)
Учні нашої школи разом із вчителями Марією Сабан та Іриною Любчак також долучились до цієї ініціативи.