“Герої не вмирають”
Учні 4-В класу (класний керівник Леся Крилишин) в день 10-ї річниці Революції гідності вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні. Вони назавжди залишаться живими в наших серцях. Маленькі серця, великі герої: вшановуючи минуле, будуємо майбутнє

20 лютого 2014 року стало найчорнішим днем в історії незалежної України.
На уроці історії учні 11-х класів (учитель історії Наталія Моравська) подивились фільм “Герої Небесної Сотні” та обговорили хроніку подій.
Пам’ятаємо… Дякуємо!
Слава Україні!

У гості до учнів 7-В класу (класний керівник Тетяна Терен) завітав підполковник Грицайчук Микола Васильович – заступник командира 80 окремої десантно-штурмової бригади, учасник бойових дій з 2014 року. Діти із захопленням слухали розповідь п.Миколи. Теплими словами згадали та вшанували хвилиною мовчання наших Героїв, зокрема, тата Дарини Терешко, Івана Терешка.
Допоки ми живі – житиме памʼять про наших Героїв!

“Герої не вмирають”- 10 років тому українці віддали життя за свободу України. Учні 9-В класу (вчитель історії Марія Мукан) вшанували пам’ять кращих синів України, які були вбиті за наказом злочинної влади. Боротьба продовжується і сьогодні!

Усі разом збережемо Україну!
Світла пам’ять усім Героям!
Слава Україні!

«Небесну Сотню, Господи, прийми…»
10 років тому Революція Гідності змінила українців. Учні 3-А класу (класний керівник Ірина Новосядла) говорили про події, свідками яких не були, але багато разів чули про них від дорослих. Діти виготовляли «Ангелів» як символ памʼяті про Героїв Небесної Сотні. Учні переглянули відео про ці буремні дні та хвилиною мовчання вшанували загиблих…

Герої не вмирають – перше, про що думає кожен, згадуючи Героїв Небесної Сотні. У ці дні в Україні запалюють свічки та вшановують загиблих. Учні 4-Г класу (класний керівник Оксана Глібовецька) долучилися до вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні, які ангелами злетіли в небо.
Пам’ятаємо!

Лекція «Про Soft Skills лідера» від Української академії лідерства
Найчастіше, коли говорять про навички, мають на увазі професійні знання і вміння. Але не менш важливі й Soft Skills — універсальні непрофесійні якості, які допомагають нам взаємодіяти між собою в команді незалежно від сфери діяльності.
«Про Soft Skills лідера» дізналися учні 10-х класів від студентки Української академії лідерства Дарії Верещаної.
Розвиваємо навички для успішного майбутнього!